Відгуки

Що кажуть мої клієнти про мене та про мою роботу

Залиште свій відгук тут

SO GREAT TIME

Настя

Для мене, в першу чергу, головне відчувати себе комфортно, вільно і гармонійно! Це впевнено можу сказати про день фотосессії з Олександром! У нас було небагато часу для зйомки, але це не стало завадою для створення справжнього шедевру, це мої найкращі спогади з фотосесії! Дякую за професіоналізм, за емоції, за вкладену душу, за відкриття щирих почуттів на знімках! Якщо хочеться закарбувати цінний момент на фото, то звичайно раджу звернутись до Саші!

AWESOME MEMORIES

Люба

Сказати ,що Саша просто гарний фотограф - це нічного не сказати! Після кожної фотосесії я не можу описати свої емоції та підібрати слова захвату! А переглядаючи фотографії, я не вірю , що можливо створювати таку красу! Професіоналізм, особистий підхід до кожного, різні поради, нереальна атмосфера та запал фотографа роблять кожну фотосесію незабутньою! Завдяки тому, що фотограф працює з натхненням, а також віддається свої роботі на всі сто відсотків, результат виходить неймовірним, фантастичним і дивовижним ! Під час процесу зйомки ти отримуєш неперевершені ємоції, про які будеш згадувати ще дуже довго, а також насолоджуєшся кожним моментом! Можете не вірити, але коли ти переглядаєш свої фотографії, то самооцінка реально зростає і про свою невпевненість ти зразу забуваєш))) Пишучи ці слова, я згадала всі казкові моменти, які подарував мені фотограф і хочеться надалі працювати і працювати з такою талановитою людиною! Саша, дякую тобі за кожний кадр, за кожну хвилинку фотосесії, за посмішку, коли переглядаю фотографії, я реально насолоджуюся таким процесом! Ти найкращий і слова: «з любов’ю у кожному кадрі»- це щира правда !

SO GREAT TIME

Беата 

Хочу поблагодарить талантливого фотографа и просто хорошего человека Санечку! Ты большой молодец и отдаешься работе на все 100% и это видно в твоих фотографиях, которые смело можно назвать шедеврами! Знаем тебя не первый год и являемся твоими постоянными клиентами и хочу сказать что твое мастерство растет с каждой нашей встречей! И казалось бы из простых кадров в итоге получается что то фантастическое! Ты всегда подскажешь какую позу принять и куда направить взгляд, с тобой просто работать и получать от этого удовольствие! Спасибо еще раз за твои старания и работу!

AWESOME MEMORIES

Юля


Я восторге! !! Ты волшебник просто! Отдельное спасибо твоим золотым ручкам, шикарному виденью и восприятию! Взглянула на себя с другой стороны! Желаю большего процветания тебе и твоей команде!.

SO GREAT TIME

Алина и Михаил

Александр- супер фотограф- профессионал, и очень приятный , позитивный человек. Мы с ним провели одну семейную съёмку, и теперь пользуемся его услугами постоянно. Мы всегда получаем кучу положительных эмоций от процесса, и всегда ооочень довольны результатом! Все фотографии это Восторг!!! Всем всем советуем!

AWESOME MEMORIES

Настя і Діма

Сашулік, кароче...як ти це робиш я не знаю, але ти точно чарівник)
Ми балдєєм від усіх! Немає жодної, яка б не сподобалась! Вони фантастичні!)
Пшевчик, в мене вже просто немає слів, щоб виразити своє захоплення від твоєї роботи)
Я сотий раз кажу, що руки в тебе золоті)))
Ми дуже предуже предуже раді і вдячні тобі!)Ти геній!) 

SO GREAT TIME

Настя і Саша

Одним из самых главных атрибутов свадьбы является память о ней, то есть в основном фото. Помимо того, что работа Саши выполнена очень качественно, он непосредственно участвует в мероприятии как хороший друг, с ним очень комфортно и легко. Он видит все происходящее через свою призму, которая оставляет после себя великолепные снимки. Спасибо тебе, Саша, огромное! Однозначно причисляем себя к постоянным клиентам, ты наш любимый фотограф!

AWESOME MEMORIES

Аня і Олексій

Ми з чоловіком нещодавно переглядали фото, які були зробленні чудовим, енергійним, емоційним фотографом - Олександром.
Під час співпраці ми почували себе настільки комфортно, що і не помітили як час пройшов)  
Хочеться сказати, що не з усіма людьми ти можеш себе вільно почувати, коли настає той напружений, емоційний, хвилюючий день весілля!)))) Саша знаходить особливий підхід до кожного, у нього немає напрацьованої програми, кожне фото це особлива історія, яка виглядає по різному! Хочеться відмітити високий професіоналізм, якість фото чудове, ціна за роботу шикарна, і взагалі хочеться сказати, що дуже світла, щира людина з якою приємно співпрацювати! 
Дякую тобі Саша, що в такий хвилюючий день був з нами!)))

SO GREAT TIME

Вікторія та Денис

Хочу оставить свой отзыв и взрыв своих ПОЛОЖИТЕЛЬНЫХ эмоций о замечательном фотографе по имени Александр! Информацию о Александре , в преддверии свадьбы, нашла случайно через интернет.И моя интуиция меня не подвела!)  Встретившись предварительно с Александром, мы договорились о первой съемке LOVE STORY ( наши кадры с мужем вы можете наблюдать на странице Александра) Работа была очень легкой, дружной, а самое главное без комплексов и каких-либо стеснений. ЭТО ПЕРВЫЙ ФАКТ, ЧТО ФОТОГРАФ РАБОТАЕТ ПРОФЕССИОНАЛЬНО И ИДЕАЛЬНО РАСПОЛАГАЕТ К СЕБЕ ЛЮДЕЙ!!!! Вторая наша встреча состоялась на нашей свадьбе- Александр полностью влился с нами в наше праздничное настроение и мы на 100% доверили ему ракурсы наших фото. ОЖИДАНИЯ ПРЕВЗОШЛИ СЕБЯ!!! Если вы сейчас читаете мой отзыв , без сомнений договаривайтесь с Александром о съемке, и я уверена, что вы точно так же после оставите свой положительный отзыв!!!!) Александр, спасибо тебе большое!

SO GREAT TIME

Дарина та Ілья

Саша, ми тобі дуже дякуємо за чудові знімки нашого дня!!!Це неперевершено)Я додавши ще 2 роки тому тебе в Instagram, була вражена твоїми роботами, вони надихають...Завжди такі справжні, зроблені з любов’ю знімки будуть в тренді.Бажаю тобі ще більшого процвітання в кар’єрі, адже справді талановиті люди на це заслуговують.І окремо дякую Лєрочці, вона теж дуже гарний візажист!Чудовий тандем❤️

AWESOME MEMORIES

Виктория

Могу смело сказать, что Саша стал нашим семейным фотографом. Когда планируется фотосессия, то мы не обсуждаем, кто будет нас снимать.? Когда мы увидели первые фото в обработке, то сразу влюбились в этот стиль. Из самых неприглядных локаций, в нашем случае балкон, детская площадка, Саша сделал шедевры. ?Смело рекомендую его своим знакомым. Творческих успехов и до встречи.?

SO GREAT TIME

Даша

Саша - дуже талановитий, натнхнений своєю справою професіонал і просто гарна та доброзичлива людина! Отримала масу задоволення від процесу зйомки: невимушена і весела атмосфера допомогла повністю розслабитися та увійти в кураж навіть такій, м‘яко кажучи, «не фотомоделі», як я:) Саша уважно контролював весь процес, починаючи від професійних штук, типу як світло падає, до того, як лежить зачіска. Окремо вдячна за безцінний постійний іструктаж «як стати», «куди повернути голівоньку», «як покласти ручку» та коли «пограти волоссячком». Результат повність виправдав очікування, і неймовірні світлі фото будуть радувати ще багато років! Дякую тобі велике!

AWESOME MEMORIES

Таня і Саша

Фотограф Олександр - майстер своєї справи! Він зі своєю молодою командою робить супер фотогенічними навіть людей, які на фотосесії перший раз в житті,  мають великі проблеми з позуванням на камеру і не мають ніякого уявлення про те як, коли і де краще фотографуватися)) Дякуємо за чудову зйомку! Фотографії просто фантастичні! Кожна по-своєму особлива, дорога для нас і сяє щирістю...  З Сашою надзвичайно приємно працювати, він дуже комунікабельна людина, яка знайде підхід до кожного клієнта і справиться зі зйомками навіть в екстремальних умовах і навіть за короткий час!!  Ми дуже й дуже задоволені! Саша, бажаємо тобі  процвітання у твоїй справі і продовжувати радувати своєю роботою інших людей (в чому ми ні краплі не сумніваємося!)) А також щоб сил і натхнення вистачало ще на кучу грандіозних зйомок, а наші діти фотографувалися вже в супер крутому фотоагенстві заснованому під твоїм ім'ям!!!)))

SO GREAT TIME

Юля та Женя

Щиро дякуємо Саші та Лєрі за організацію неймовірної фотосесії!Локація виявилася просто казковою, а всі елементи декору продумані до найдрібніших деталей. Зйомка пройшла дуже легко, приємно та цікаво. Час пройшов непомітно. Коли побачили результат, то фото неймовірно вразили свєю красою, їх хочеться переглядати знов і знов. Ми дуже вдячні і раді, що знаємо такого талановитого фотографа!

AWESOME MEMORIES

Марійка і Толік

Деякі родини мають сімейного лікаря, а деякі - сімейного фотографа. Саша став нашим сімейним фотографом. Ми знімали лав сторі, вінчання, весілля, вечірку з друзями, портретні зйомки. Під час весілля та вечірки з друзями ми навіть не помічали, коли він працює, а коли отримали готові фото, то були прємно вражені . Саша встигає підловити моменти, емоції, миттєвості, які з його допомогою лишаються не тільки в пам'яті, а й на фото. Переглядаючи фотознімки ти наче знову переживаєш подію. Під час портретної зйомкі та лав сторі Саша завжди підкаже, як краще стати, куди повернути голову, коли опустити очі, обійматись чи цілуватись, а головне, що фото в результаті виглядають дуже живими та натуральними. Нам дуже легко працювати з Сашою, атмосфера зйомки завжди розслаблена та дружня. Вже неодноразово радила Одександра як фотографа своїм друзям, він знімав офійійно-ділові фото для нашого офісу. Ми дуже вдячні Тобі за твою роботу і з нетерпінням чекаємо наступної фотоесії! :)